Wtorki z firmami - Jak sięgnąć chmury i rozpocząć karierę w IT

Zapraszamy na spotkanie z firmą Accenture, które odbędzie się we wtorek 22 listopada, w godz. 12:30 – 13:30, w Małej Auli Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ (283 A). Gościem specjalnym będzie ekspert z Accenture, Patryk Kraszewski, który wygłosi wykład pt. "Jak sięgnąć chmury i rozpocząć karierę w IT".

Streszczenie wykładu:

Technologie chmurowe są niewątpliwie jednym z najgorętszych tematów w IT. Pandemia tylko tę tendencję wzmocniła, pozwalając firmom, dzięki chmurom, utrzymać ciągłość działania i "normalnej" pracy. Właściwie jednak, co to są te chmury? Dlaczego Salesforce staję się jednym z przodujących graczy? Jak rozpocząć i rozwijać swoją karierę w topowym cloudzie? Na te pytania oraz wiele innych ekspert odpowie w czasie prezentacji, wszystko obrazując własnymi doświadczeniami i opisem swojej ścieżki rozwoju "z głową w chmurach".

O prelegencie:

Patryk Kraszewski (Salesforce Technical Lead) jest od ponad 3 lat związany z Salesforce. Na co dzień realizuje przeróżne projekty zarówno w ramach ekosystemu Salesforce, jak i innych technologiach komunikujących się z nim. Pracuje z innymi rozwiązaniami chmurowymi, aplikacjami mobilnymi opartych na backendzie Salesforce, jak i również integracjami z systemami master danowymi i raportowymi. Jest absolwentem kierunku Energetyka na Politechnice Warszawskiej. Ukończył też studia menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.