Ogólnopolski, Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów - edycja 2024

Zapraszamy do udziału w szesnastym Ogólnopolskim, Międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów, który jest organizowany w ramach XXX Forum Teleinformatyki „ePolska po XXX latach. System informacyjny państwa vs sztuczna inteligencja”.

Hasłami wiodącymi Konkursu są: „Ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa” oraz „Cyfrowa modernizacja Polski”.

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które w roku akademickim 2023/2024 są lub były studentami studiów I, II i III stopnia (uczestnicy Szkoły Doktorskiej) oraz doktoranci nie będący uczestnikami Szkoły Doktorskiej, ale mający otwarty przewód doktorski.

Prace mogą mieć zarówno charakter indywidualny, jak i zespołowy.

Autorzy prac nie muszą studiować na kierunkach informatycznych – prace mogą dotyczyć własnych koncepcji informatycznych, własnych programów lub praktycznego zastosowania w przemyśle informatycznym.

Zgłoszenia należy przesyłać do 26 lipca 2024 r. Przy zgłaszaniu prac do konkursu wymagana jest prezentacja zgodna z szablonem Konkursu (maksymalnie 10 slajdów w PowerPoint) oraz dodatkowy opis tekstowy (maksymalnie 2 strony tekstu w MS Word).

Formularz zgłoszeniowy

Jury Konkursu przyzna nagrodę główną za najlepszą merytorycznie pracę oraz nagrody specjalne w następujących kategoriach:

• Najlepsza praca z zakresu informatyzacji administracji publicznej
  • Najlepsza praca z zakresu aspektów ekonomicznych informatyzacji
  • Najlepsza praca z zakresu cyberbezpieczeństwa
  • Praca o największym pierwiastku algorytmicznym
  • Poza horyzont…
  • Najlepsza praca z zakresu internetu rzeczy i sztucznej inteligencji
  • Najlepsza praca z zakresu informatyzacji ochrony zdrowia
  • Najlepsza praca z zakresu społecznych skutków informatyzacji

Każda praca może uzyskać nagrodę w więcej niż jednej kategorii.

Komplet informacji wraz z plakatem informacyjnym i regulaminem Konkursu jest dostępny na stronie: https://forumti.pl/?page_id=309.

Koordynatorem wydziałowym ds. Konkursu Młodych Mistrzów jest dr Paweł Zajączkowski i osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o kontakt.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.